VDU Absolventų klubo susitikimas su rektoriumi

Rugsėjo 30 d. VDU Absolventų klubo valdyba susitiko su VDU rektoriumi prof. Juozu Augučiu ir komunikacijos prorektore doc. dr. Vilma Bijeikiene. Susitikimo metu buvo aptarti VDU strategijos 2020-2027 metams ruošimo darbai ir diskutuota apie tai, kaip VDU Absolventų klubas galėtų prisidėti prie strategijos formavimo.

Taip pat buvo aptartas universiteto absolventams skiriamas naudų paketas ir jo plėtros galimybės; ryšio puoselėjimo su alumnais iš buvusių ASU ir LEU universitetų; VDU absolventų duombazės tobulinimo priemonės; universiteto absolventų iš užsienio integravimo klausimas bei Absolventų klubo įsitraukimo į VDU Tarybą galimybės.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *