Tarp geriausių 2020 m. disertacijų laureatų – VDU absolventės

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga kasmet organizuoja geriausių disertacijų konkursą. Šiemet iš konkursui pasiūlyto 71 darbo laureatais buvo pripažinti 10 geriausių darbų autorių, tarp kurių – ir dvi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) absolventės: Viktorija Grigaliūnaitė ir Ramunė Bagdonaitė-Stelmokienė.

Humanitarinių socialinių mokslų srityje Viktorija Grigaliūnaitė įvertinta už darbą, kurio tema „Vaizdinės greito vartojimo produktų reklamos elementų įtakos vartotojų elgsenai modeliavimas” (vadyba), mokslinė vadovė prof. dr. Lina Pilelienė.

Ramunė Bagdonaitė-Stelmokienė įvertinta už darbą, tema „Grindžiamoji savaiminio mokymosi „švytuoklės“ teorija: ne giminaitį vaiką globojančių šeimų patirtis“ (edukologija), mokslinė vadovė prof. habil. Dr. Vilma Žydžiūnaitė.

Visi išrinkti laureatai bus apdovanoti 2021 m. lapkričio 10 d. 13 val. LR Prezidentūroje.

Renginį globoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *