T4EU kviečia dėstytojus dalyvauti inovatyvaus dėstymo konkurse

„Transform4Europe“ kviečia visų aljanso universitetų dėstytojus dalyvauti konkurse inovatyvaus dėstymo apdovanojimui laimėti („Innovative Teaching Award“). Paraiškos priimamos internetu iki birželio 30 d.

Šio apdovanojimo tikslas – identifikuoti, pripažinti ir įvertinti inovatyvias dėstymo praktikas, keistis gerosiomis patirtimis ir skatinti bendradarbiavimą tarp T4EU aukštojo mokslo institucijų.

Konkurse dalyvauti gali visi VDU ir kitų T4EU aljanso universitetų dėstytojai, dėstantys bet kokiose bakalauro, magistrantūros arba doktorantūros studijų programose.

Konkurse vertinamos gerosios praktikos turi būti priskiriamos bent vienai iš šių kategorijų: studentų verslumo mąstymo plėtra, įtraukus dėstymas ir mokymasis aukštajame moksle, skaitmeniniu būdu patobulintas mokymasis ir dėstymas, dėstymo ir mokymosi tarptautiškumas. Šios kategorijos taip pat turi būti suderintos su T4EU aljanso horizontaliais prioritetais: skaitmeninė transformacija ir išmanūs regionai; aplinkos transformacija ir tvarumas; visuomenės transformacija, bendruomenės kūrimas ir įtrauktis.

Organizatoriai skirs keturis prizus (po 2500 eurų) už inovatyvių ar kūrybiškų dėstymo projektų įgyvendinimą.

Konkurso skelbimas

#Transform4Europe
Ši veikla finansuojama 2021-2027 metų Europos Sąjungos fondų ir Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo „Naujos kartos Lietuva“ priemonės lėšomis ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Projektas ”VDU tarptautinio konkurencingumo stiprinimas Europos universitetų Transform4Europe aljanso tinkle” (Nr. 10-005-P-0005).

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *