Studentams – galimybė atlikti praktiką LR ambasadoje Lenkijoje

Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijos Respublikoje kviečia atlikti tarptautinę praktiką, su galimybe gauti stipendiją pagal „Erasmus+“ praktikos programą.

Praktikantui suteikiama galimybė prisidėti prie Lietuvos diplomatinės politikos įgyvendinimo Lenkijoje:

1. Renkant informaciją apie politinius, ekonominius ir kultūrinius įvykius šioje valstybėje, analizuojant Lenkijos vidaus ir užsienio politikos sprendimus, rengiant spaudos apžvalgas bei ruošiant medžiagą susitikimams;
  2. Prisidedant prie Lietuvos eksporto politikos realizavimo organizuojant verslo misijas ir rengiant verslo pristatymo renginius;
  3. Dalyvaujant susitikimuose su Lenkijos pareigūnais;
  4. Prisidedant prie ryšių su lietuvių bendruomene stiprinimo;
  5. Prisidedant prie bendros kasdieninės ambasados veiklos.

Reikalavimai kandidatams:

1. Lietuvos Respublikos pilietybė;
  2. Studentas turi būti baigęs mažiausiai du bakalauro studijų  kursus;
  3. Puikios lietuvių (C1), anglų (B2) ir lenkų (B2) kalbų žinios;
  4. Gebėjimas naudotis MS Windows taikomosiomis programomis (MS Office programinis paketas);
  5. Sugebėjimas analitiškai įvertinti, atrinkti ir sklandžiai raštu pateikti informaciją lietuvių ir lenkų/anglų kalbomis.

Vidutinė praktikos trukmė – 4 mėnesiai, praktikos pradžia – lapkričio arba gruodžio mėn. Pagal susitarimą galimi ir kiti praktikos pradžios terminai.

CV ir motyvacinių laiškų laukiame el. paštu: tomas.mickevicius@vdu.lt  iki Lapkričio 10 d.

Dėl daugiau informacijos apie pasiūlymą ir kitas tarpautinių praktikų galimybes prašome kreiptis el. paštu: tomas.mickevicius@vdu.lt

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *