Lietuvos mokiniai ir mokytojai kviečiami pažinti verslumą

„Verslumas nelygu verslui“ – tokiu šūkiu Lietuvos gimnazistus ir jų mokytojus balandžio 11 d. pasitiks respublikinė praktinė verslumo konferencija. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ekonomikos ir vadybos fakultete susirinkę dalyviai interaktyviai mokysis verslumo kompetencijų ir klausysis įkvepiančių pranešėjų.

Konferencijos metu bus siekiama parodyti, kodėl verslumas jaunimui turi būti svarbus norint realizuoti save bet kurioje dominančioje srityje. Apie tai pasakos žymūs Lietuvos žmonės – autosporto lenktynininkas Benediktas Vanagas ir muzikos prodiuseris Jonas Nainys. Taip pat renginio metu vyks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu VDU Verslo praktikų centro atstovai supažindins moksleivius su saviugdos, komandinio darbo ir improvizacijos technikomis.

Tuo tarpu mokytojams užsiėmimus ves VDU Švietimo akademijos atstovai: doc. dr. Elena Trepulė kalbės tema „Tikslų vizualizavimas: vizijų lentos ir žurnalai“, o doc. dr. Ilona Tandzegolskienė – „Smėlio pilys: statome ar griauname?“. VDU Verslo praktikų centro komanda mokytojus supažindins su kūrybiškais mokymo metodais ir jų pritaikymu pamokose.

Renginio metu dalyviai susipažins su keturiomis esminėmis verslumo kompetencijomis – emociniu intelektu, komandiniu darbu, kūrybiniu mąstymu ir idėjų įgyvendinimu. Pasak VDU Verslo praktikų centro, šias kompetencijas svarbu ugdyti, nes jos padeda sėkmingai prisitaikyti greitai kintančioje aplinkoje, realizuoti idėjas bei inicijuoti asmeninius pokyčius.

Konferenciją organizuoja Kauno Veršvų gimnazija – viena versliausių Europos mokyklų („The Entrepreneurial School Awards“) ir VDU Verslo praktikų centras, kurio vykdoma programa „Verslumo akademija“ pripažinta tarp trijų Europos geriausių patirčių nominacijoje „Investicijos į verslumo įgūdžius“ („European Enterprise Promotion Awards“).

Renginys vyks VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete (S. Daukanto g. 28) balandžio 11 d., 10 val. (registracija – nuo 9 val. 30 min.).

Daugiau informacijos apie renginį

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *