Liaudiškos muzikos festivalyje – ansambliai iš Rytų Europos

Lapkričio 16-17 d. VDU Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“ ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras organizuoja X-ąjį studentų liaudiškos muzikos festivalį „Linksminkimos“. Festivalyje dalyvaus 14 dainų ir šokių ansamblių iš Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos aukštųjų mokyklų.

Pirmąją festivalio dieną, lapkričio 16-ąją, 15 val., VDU Švietimo akademijos aktų salėje (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) vyks liaudies instrumentinės muzikos koncertas-konkursas.

Antrąją dieną, lapkričio 17 d., 15 val., M. K. Čiurlionio menų gimnazijos Šokio teatre (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius) vyks koncertas „Šokim, trypkim, linksmi būkim“.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *