Kvietimas dalyvauti konferencijoje, skirtoje viešųjų paslaugų teikimui

1097 4

Lapkričio 26 d., pirmadienį, VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23) vyks VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Viešojo administravimo katedros organizuojama 6-oji nacionalinė konferencija „Viešųjų paslaugų teikimo tobulinimas: NVO dalyvavimo praktikos“. Dalyvauti kviečiami studentai, jauni tyrinėtojai, mokslininkai ir praktikai.

Viešųjų paslaugų teikimo inovacijos yra dažnai siejamos su socialinių-ekonominių problemų sprendimais. Vis dėlto dažniausiai valstybės ir savivaldybių organizacijos adaptuoja verslo organizavimo, procesų tobulinimo modelius ar pavienes priemones. Kartais šių modelių pritaikymas būna vienpusiškas, neatsižvelgiant į paslaugų specifikas, gavėjų poreikius, paslaugos priimtinumą, prieinamumą, o taip pat ir kainą. Šiame kontekste diskutuojama apie nevyriausybinių organizacijų (NVO) išgyvenimo bei tvarumo, žmogiškojo kapitalo problemas.

Pastaraisiais metais šiuolaikiniuose viešosios valdysenos tyrinėjimuose vis didesnis dėmesys yra skiriamas nevyriausybinių organizacijų įtraukimo viešųjų paslaugų teikimą tyrimams. Šiuo atveju tyrinėjamos ne tik įprastos praktikos, modeliai ar NVO kaip teikėjų prioretizavimas, bet ir inovatyvūs būdai bei formos.

Konferencijos organizatoriai kviečia skaityti pranešimus šiomis temomis:

• NVO ir savivaldybių partnerystės paslaugų teikime ir jų tobulinime;
  • Ne pelno sektorius ir viešųjų paslaugų inovacijos;
  • NVO bei savanorių dalyvavimas aplinkos tvarkymo ir žaliųjų plotų priežiūros darbuose;
  • Socialinės įmonės, socialinis verslumas ir socialinės inovacijos;
  • NVO įtraukimas į viešųjų organizacijų planavimo procesus;
  • Politinė dimensija NVO ir viešųjų organizacijų bendradarbiavime;
  • Vaidmenys viešųjų paslaugų teikime ir tobulinime;
  • Naujosios viešosios vadybos pasekmės ne pelno sektoriui;
  • Kita

Konferencijų pranešimai gali būti teorinio ir empirinio pobūdžio. Prašome pranešimų santraukas atsiųsti iki 2018 m. lapkričio 5 d. Konferencijos pranešimus įvertins konferencijos organizacinio komitetas iki lapkričio 9 d. Dalyviai apie galimybes skaityti pranešimą bus informuoti individualiai.

Reikalavimai santraukai:

• iki 250 žodžių, kurie apimtų pranešimo pavadinimą, pagrindinę pranešimo idėją ir argumentus, 3–5 raktinius žodžius;
  • doc arba .docx;
  • Papildomai nurodyti pranešėjo/ų pavardę/es, vardą/us, pareigas, instituciją, kontaktinę informaciją (el. pašto adresą);
  • pageidaujamą pranešimo formą (žodinis/stendinis pranešimas. Pirmuoju atveju nurodyti temą, kuriai skirtas pranešimas).
  • Prašome santraukas siųsti ir dėl informacijos kreiptis el. paštu: viespaslaugoskonf2018@gmail.com
  • Pranešimų trukmė neturėtų viršyti 15 min.

Komentarai

Aleksandras

Laba diena, Esu Aleksandras Bortnikas, vadybos krypties (03S) doktorantas, Mykolo Romerio universitetas , Vilnius. Planuoju dalyvauti ,,Viešųjų paslaugų teikimo tobulinimas: NVO dalyvavimo praktikos'' 6-oje nacionalinėje konferencijoje. Kaip galėčiau susisiekti su atsakingu konferencijos asmeniu? Pagarbiai, Aleksandras Bortnikas Mob.: 8600 36660

Aleksandras

Laba diena, Esu Aleksandras Bortnikas, Vadybos krypties (03S) doktorantas, Mykolo Romerio universitetas, Vilnius. Planuoju dalyvauti 6-oje nacionalinėje konferencijoje ,, Viešųjų paslaugų teikimo tobulinimas: NVO dalyvavimo praktikos''. Kaip galėčiau susisiekti su atsakingu asmeniu? Pagarbiai, Aleksandras Bortnikas Mob.: 8600 3660

Ilona

Aleksandrai, galite susisiekti telefonu 861834833, Ilona Tamutienė

Anonimas

Laba diena, norėjau pasiteirauti, ar dar galima būtų atsiųsti savo santrauką ir sudalyvauti konferencijoje? Pagarbiai, Julija G.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *