Kviečiame skirti 1,2 proc. GPM VDU Absolventų klubui

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendruomenės narius palaikyti VDU Absolventų klubą ir skirti jam savo praėjusių kalendorinių metų sumokėtą gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.).

VDU Absolventų klubo tikslas – kuri ir puoselėti VDU absolventų tarpusavio ryšius ir jų ryšius su VDU.

Jūsų parama bus skiriama: klubo veiklos tęstinumo užtikrinimui, įvaizdžio kūrimui ir palaikymui, siekiant burti absolventus, tenkinti jų pažintines, savišvietos ir kultūrines reikmes, taip pat esamų universiteto studentų skatinimui.

Apie skiriamų lėšų panaudojimą sužinosite iš klubo valdybos skelbiamų protokolų ir metinių finansinių ataskaitų.

Norint skirti paramą, jums reikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.) norite pervesti VDU Absolventų klubui. Tai padaryti galite iki š. m. gegužės 3 d., prisijungę prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos (paramos gavėjams forma – FR0512).

VDU Absolventų klubo rekvizitai:

Paramos gavėjo pavadinimas: Asociacija „Vytauto Didžiojo universiteto Absolventų klubas“

Buveinės adresas: K. Donelaičio g. 58, Kaunas-LT

Įmonės kodas: 191939579