Virtuali lietuvių kalbos pamoka „Užsieniečiai apie Lietuvą“

Nuotoliniu būdu

Sausio mėnesį Vytauto Didžiojo universitete vyksta lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursai nuotoliniu būdu. Kursuose net 126 užsieniečiai iš 30 pasaulio šalių mokėsi lietuvių kalbos.

Vasario 2 d. 11.30 val. vyks lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursų uždarymas. Šiemet pirmą kartą rengiame virtualią lietuvių kalbos pamoką „Užsieniečiai apie Lietuvą“. Kursų studentai užsieniečiai taps lietuvių kalbos lektoriais, kurie pristatys savo kūrybinius darbus, projektus, metodines priemones, kalbės ir pasakos apie mūsų šalies kultūrą, istoriją, kalbą. Kokią Lietuvą mato užsieniečiai? Kas svetimšaliams patinka mūsų šalyje? Kodėl užsieniečiai mokosi lietuvių kalbos?  Kas skaniau – šaltibarščiai ar cepelinai? Visus atsakymus sužinosite lietuvių kalbos pamokoje.

Virtualioje lietuvių kalbos pamokoje užsieniečiai su dalyviais rinks Metų žodį ir posakį. Ketvirtą kartą mūsų šalyje Lietuvių kalbos draugija, Lietuvių kalbos institutas organizuoja Metų žodžio ir Metų posakio rinkimus.

Kviečiame dalyvauti virtualioje lietuvių kalbos pamokoje.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *