Translyčių asmenų teisių gynėjos, švietėjos ir aktyvistės Jessica Lynn vieša paskaita

VDU Socialinių mokslų fakultetas (Jonavos g. 66-209 aud., Kaunas)

Kovo 27 d., trečiadienį, 9:00 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66-209 aud., Kaunas) lankysis ir paskaitą skaitys translyčių asmenų teisių gynėja, švietėja ir aktyvistė Jessica Lynn.

J. Lynn yra translytė moteris, kilusi iš Kalifornijos, šiuo metu gyvenanti Anglijoje. Ji skaito paskaitas skirtinguose pasaulio universitetuose ir koledžuose (tarp jų Oksfordo, Kembridžo, Jeilio, Harvardo ir Stanfordo). J. Lynn mokymai padeda suprasti, ką reiškia būti transly(te)čiu mūsų visuomenėje. Ji pažymi, kad atsidavė šiai veiklai siekdama šviesti visuomenę, gilinti žinias apie translyčių asmenų gyvenimą ir pasirinkimus.

Daugiau informacijos apie pranešėją

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.