Projekto „Gerovės miestas“ panelinė diskusija

Kaunas (Jonavo g. 60c)

Kas nutinka, kai susijungia studentai iš įmonių socialinės atsakomybės, dalijimosi ekonomikos ir asmeninių finansų sprendimų bei kitų įvairių sričių profesionalai, inovatyvūs studijų metodai ir geriausios verslo patirtys? Sukuriamos socialinės inovacijos Kaunui!

Inicijuotas Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto, ištestuotas ir įkvėptas „ChangeMakersON“ organizacijos startuoja projektas – „Gerovės miestas“, kuriame jaunos širdys ir didelės idėjos iškelia mūsų mylimą miestą į naujas socialinės atsakomybės aukštumas!

Lapkričio 23 d., šeštadienį, Panelinėje diskusijoje išgirsime Tadas Stankevičius (KaunasInn), Agne Jaraitė (Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai), Arūnė Matelytė (EIMIN), Rita Bendaravičienė (VDU EVF) ir Kęstutis Šetkus (MITA). Moderatoruos Simona Simulytė.

Ekspertų komanda: Joshua Olusegun Fayomi, Simona Simulyte, Brigita Pruskaitė, Emilija Žvirgždaitė, Arūnė Matelytė, Aušvydas Gražinys, Evelina Sakalauskaitė Bendoraitienė, Viktorija Starkauskiene, Asta Gaigalienė, Nina Klebanskaja ir kt. (bus pildoma).

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.