Praktinė konferencija „Pirmieji BDAR taikymo metai: kylantys klausimai ir besiformuojanti praktika“

VDU Teisės fakultetas (Jonavos g. 66, 206 aud.)

Gegužės 24 d., penktadienį, VDU Teisės fakultete (Jonavos g. 66-206) vyks praktinė konferencija „Pirmieji BDAR taikymo metai: kylantys klausimai ir besiformuojanti praktika“, skirta Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) praktiniam taikymui.

Renginį organizuoja Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacija kartu su VDU Teisės fakultetu. Konferencijos metu pranešėjai dalinsis savo įžvalgomis ir patirtimi, kurią sukaupė taikydami BDAR nuostatas praktikoje.

Registracija prasidės nuo 8.30 val.

Kviečiame registruotis į konferenciją internetuRegistracija į konferenciją vyksta iki gegužės 22 d., 12 val.

Konferencijos programa