Paskaita „Sėkmingo darbo pokalbio formulė – kokia ji?“

Nuotoliniu būdu

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras kovo mėnesį kviečia studentus ir universiteto absolventus dalyvauti nuotolinėse neformalių paskaitų ciklo „Savęs link’24“ paskaitose, diskusijose bei pasinaudoti virtualios CV klinikos galimybe. Kovo 19 d., 16:30 val. vyks paskaita „Sėkmingo darbo pokalbio formulė – kokia ji?“.

Paskaitos metu Viktorija Navikaitė, Vyresnioji atrankų konsultantė įmonėje „Amston“, kalbės daugiausiai ne apie patį dalyvavimą darbo pokalbyje (pvz., kūno kalbos aspektus jo metu), bet akcentuos ir „namų darbus“, kuriuos kandidatas turi atlikti dar iki pokalbio: jie itin svarbūs ne tik norint gerokai sumažinti streso lygi darbo pokalbio metu, bet ir pasiekti norimą rezultatą – gauti pakvietimą prisijungti prie įmonės. Net ir nesėkmės atveju atlikti „namų darbai“ padės palikti gerą įspūdį ir nesusigadinti reputacijos ateičiai. Seminaro metu bus paliestas ir visiems aktualus darbo pokalbio aspektas – darbo užmokesčio klausimas bei kaip pasiruošti apie tai kalbėtis.

Daugiau informacijos ir registracija