Mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „KARJERA & STUDIJOS 2023“

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Kovo 30-31 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas kviečia susitikti didžiausioje Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „KARJERA & STUDIJOS 2023“, kuri vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Paroda, skirta moksleiviams, studentams, karjeros kelią besirenkantiems ar keičiantiems žmonėms, taip pat mokytojams ir mokyklų administracijoms.

Parodos lankytojų lauks VDU atstovai ir patars, kaip tinkamai pasirinkti ateities studijas. VDU darbuotojai ir studentai suteiks visą būtiną informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms bei duos vertingų patarimų, kaip surasti savo ateities kelią.

Mokytojai, moksleiviai ir jų tėvai mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos metu taip pat galės dalyvauti ir papildomuose susitikimuose bei diskusijose.

Papildoma VDU programa parodos „KARJERA & STUDIJOS 2023“ metu: