Konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius-12“

Nuotoliniu būdu

VDU psichologai kviečia mokinius bei mokytojus susitikti jau dvyliktą kartą! Konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius-12“ šiais metais kviečia į dialogą prisijungti nuotoliniu būdu. Konferencijos metu įvairių sričių psichologai su mokiniais ir mokytojais dalinsis savo atliktų tyrimų rezultatais, įžvalgomis ir praktiniais patarimais. Visus susidomėjusius kviečiame dalyvauti konferencijoje ir su psichologija susipažinti iš arčiau!

Konferencija prasideda gruodžio 6 d. (pirmadienį) 16 val., o atidarymo dienos proga visi kviečiami susipažinti su mokslinių tyrimų rezultatais bei dalyvauti viktorinoje, kurioje turėsite galimybę geriau pažinti organizacinę, mokyklinę ir sveikatos psichologiją. Konferencija tęsis tris dienas, todėl gruodžio 7 – 8 d. kviesime į kūrybines dirbtuves, kurių metu diskutuosime apie konkrečias temas bei ieškosime praktinių sprendimų. Iki susitikimų konferencijoje!

Būtina registracija, kadangi dalyvių skaičius ribotas.

Registruojantis pasistenkite nurodyti teisingą elektroninio pašto adresą, nes visiems užsiregistravusiems konferencijos nuoroda bus išsiunčiama nurodytu elektroniniu paštu likus savaitei iki renginio.

Registracijos nuoroda

Programa