JAV mecenato Albino Miluko vardinės Jurgio Milerio stipendijos įteikimas

VDU Švietimo akademijos biblioteka (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius)

Spalio 12 d., pirmadienį, 12 val.  Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos bibliotekoje vyksiantį renginį – JAV mecenato Albino Miluko vardinės Jurgio Milerio stipendijos įteikimą Mokomojo dalyko pedagogikos: lietuvių kalbos ir  literatūros  studentėms Amandai Alesiūtei ir Gabrielei Gudaitytei.

Spalio 12-ąją minėsime ir išeivijos poeto žemininko, vertėjo, literatūros kritiko HENRIKO NAGIO 100-metį. Švietimo akademijos bibliotekoje bus atidaryta Henriko Nagio 100-mečiui skirta paroda.

1999 m. J. Milerio stipendija per Tautos fondą įsteigta JAV gyvenančio žurnalisto Albino Miluko. Mecenato stipendija skirta jo tėvo Vytauto Miluko pradžios mokyklos mokytojui Jurgiui Mileriui pagerbti. Stipendija kasmet teikiama geriausiai besimokantiems studentams lituanistams, siejantiems savo ateitį su pedagogo profesija.