Įvadinės savaitės metu – vėliavų medžioklės žaidimas

Vėliavos medžioklė – tai išlikimo žaidimas, kuriuo bus siekiama patikrinti studentų reakcijos, greitumo ir kūrybiškumo gebėjimus. Orientacinių metu bus galima susipažinti ne tik su universitetu, jo veiklomis, bet ir pačiu Kauno miestu.

Žaidimas vyks įvadinės savaitės metu, rugpjūčio 28 d. (trečiadienį). Startas vėliavų medžioklei bus duotas Studentų skvere (S. Daukanto g. 28) 13:30 val., o paieškos truks iki 15:30 val.

Nepraleiskite progos užsiregistruoti, nes vietų skaičius ribotas. Žaidynių nugalėtojų laukia rėmėjų įsteigti prizai. Registruotis galite iki rugpjūčio 27 d. (antradienio).

Registracijos anketa

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *