Antroje „VMU Podcast“ laidoje – apie keliones

Studentų iniciatyva „VMU Podcast“ kviečia klausytis antrosios laidos. Šį kartą vedėjai Ieva ir Ignas laidoje pasikalbėjo su VDU Viešosios komunikacijos trečiakurse Gintare Krutinyte. Pokalbio tema – kelionės.

Pašnekovė, socialiniuose tinkluose geriau žinoma kaip Gintarė Rugpjūtis, dirba agentūroje „Jaunimo kelionės“, kuri padeda studentams išvykti į užsienį pagal „Work and Travel“ programas.

Jaunuoliai gali keliauti ne tik į Australiją, N. Zelandiją ir Kanadą, bet ir JAV – tai vienas populiariausių pasirinkimų. Pasak Gintarės, išvykstančiųjų pagal „Work and Travel USA“ skaičius kasmet auga, o šią vasarą jis siekia beveik 2 tūkst. studentų.

Jau trečią vasarą už Atlanto praleisianti mergina papasakojo apie keliones po skirtingas valstijas bei jų kultūrų pažinimą. VDU studentė taip pat pasidalino, kaip jai sekėsi metus gyventi Australijoje, ką ji patyrė ir kaip jautėsi iš karto po mokyklos baigimo, būdama devyniolikos, viena, kitame pasaulio krašte.

Ko reikia norint išvykti į JAV? Ar ten tikrai viskas atrodo kaip filmuose? Kokia iš tiesų yra Amerika? Atsakymus į visus klausimus bei Gintarės pasakojimus apie nepamirštamų kelionių įspūdžius galima išgirsti „VMU Podcast“ naujoje laidoje, kuri skelbiama „Spotify“ ir „anchor.fm“ platformose.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *