Studijų kokybės vertinimo centras vertins Socialinio darbo programas

Gruodžio 7 d., ketvirtadienį, VDU Socialinių mokslų fakultete lankysis Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC), kuris atliks Socialinio darbo krypties studijų programų tarptautinį išorinį vertinimą.

SKVC ekpertų grupę sudaro: Damien Courtney (ekspertų grupės vadovas), doc. dr. Marju Medar, prof. dr. Skaidrite Gutmane, Saulius Davainis, Evelina Kripaitė ir koordinatorė Ina Šeščilienė.

Vizito metu SKVC ekspertų grupė susitiks su fakulteto administracija, savianalizės suvestinių rengimo grupėmis, VDU Socialinio darbo bakalauro ir magistro studijų programų dėstytojais, studentais, absolventais ir socialiniais partneriais. Taip pat vyks susipažinimas su auditorijomis, bibliotekomis ir kita materialiąja baze, kurią nurodys ekspertai, bei susipažinimas su baigiamaisiais darbais.

Po uždaro ekspertų grupės posėdžio VDU Socialinio darbo katera bus supažindinama su bendraisiais pastebėjimais vizito metu.

Detali darbotvarkė.