Ekspertai diskutuos apie inovacijas ugdyme

VDU Edukologijos katedra gegužės 18 d. 9 val. kviečia dalyvauti diskusijų forume „Pažanga ir inovacijos ugdyme: kaip tai skatina sėkmingą mokymąsi?“.

Forumo dalyviai turės galimybę išgirsti švietimo srities ekspertų ir praktikų įžvalgas ir patirtis apie inovacijas ugdymo procese, jų taikymo galimybes bei susipažinti su jau egzistuojančiomis praktikomis ir mokymosi įrankiais, kurie gali tapti puikiu pavyzdžiu sėkmingo mokymosi procese.

Forumo pranešėjai:

Prof. dr. Natalija Mažeikienė, VDU Edukologijos katedra;

Irena Raudienė, ŠMM, Bendrojo ugdymo departamentas, Pagrindinio ir viduriniojo ugdymo skyrius;

Laimonas Ragauskas, Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacija;

Roberta Motiečienė, Laplandijos universiteto doktorantė, VDU Socialinio darbo katedra;

Ilona Knyzelienė, Kauno „Metų mokytoja“, Kauno “„Saulės“ gimnazijos matematikos mokytoja-ekspertė;

Rita Jonaitienė, Kauno „Saulės“ gimnazijos matematikos mokytoja-ekspertė;

Judita Kasperiūnienė, VDU Informatikos fakultetas.

Diskusiją ves doc. dr. Lina Kaminskienė,VDU Edukologijos katedra

Renginio dalyviams bus išduoti pažymėjimai. Diskusijų forumas yra atviras visai universiteto bendruomenei ir plačiajai visuomenei, besidominčiai ugdymu.

Renginio vieta: VDU Socialinių mokslų fakultetas (Jonavos g. 66, 204 aud.)

Būtina išankstinė registracija, kuri vyksta iki gegužės 15 d. 10 val.

Naujienas sekite VDU Edukologijos katedros socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Daugiau informacijos: