VDU studentai kviečiami tapti mentoriais

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia VDU studentus, kurie domisi tarptautine veikla, kitų kultūrų pažinimu, savęs realizavimu per savanorystę ir užsienio kalbų lavinimu, prisijungti prie mentorių programos bei tapti į universitetą atvykstančių užsienio studentų mentoriais.

VDU Mentorių programa siekiama skatinti tarpkultūriškumą ir savanorystę vadovaujantis principu „studentai padeda studentams“. Mentoriai stengiasi visapusiškai padėti į VDU studijoms ar praktikai atvykusiems užsienio studentams, prisideda prie jų laisvalaikio planavimo.

VDU studentai, norintys prisijungti prie VDU mentorių programos, prašomi iki gegužės 8 d. užpildyti atrankos anketą.

Mentorių atranka vyksta dviem etapais:

1. Pagal užpildytas anketas atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu gegužės 10 d. ir kviečiami motyvaciniam pokalbiui gegužės 11-12 d.
  2. Po pokalbio atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu ir pakviesti į pirmąjį mentorių susitikimą.

Daugiau informacijos apie VDU Mentorių programą.

Kontaktinis asmuo:

• VDU Tarptautinių ryšių departamentas  Orinta Movsesjan
  • Adresas V. Putvinskio g. 23, 213 kab.
  • El. p. Orinta.Movsesjan@vdu.lt