VDU dėstytojams – bendravimo su studentais seminaras

VDU Studijų kokybės skyrius tęsia seminarų ciklą „Kokybė su kava“ ir gegužės 2 d. kviečia į diskusiją apie dėstytojų bendravimą su studentais tema: „Kas lemia teigiamą/ neigiamą dėstytojo įvaizdį?“. Savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis VDU Humanitarinių mokslų, Ekonomikos ir vadybos fakultetų dėstytoja dr. Agnė Blažienė – geriausia 2015 m. VDU dėstytoja.

Seminare bus diskutuojama apie tai, kokie dėstytojo bendravimo (žodžiu, raštu ir elektroninėje erdvėje), studijų medžiagos ir informacijos teikimo, darbo organizavimo paskaitose ir kt. aspektai kuria teigiamą ar neigiamą dėstytojo įvaizdį studentų akyse ir paskatina (ar neskatina) studentus lankytis to dėstytojo dėstomo dalyko (-ų) paskaitose.

Seminaras vyks gegužės 2 d., antradienį, 14 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 312 aud.).

Būtina užpildyti elektroninę registracijos formą.

Seminaro trukmė – 2 val.

Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos el. paštu teikia VDU Studijų kokybės skyrius.