Dvišalių mainų atranka studijoms

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarptautinių ryšių departamentas (TRD) kviečia dalyvauti  atrankose studijoms užsienyje 2018/2019 akademiniams metams pagal VDU dvišalio bendradarbiavimo sutartis. Paraiškas galima užpildyti internetu iki kovo 5 d.

Reikalavimai dalyviams

Atrankose dalyvauti gali studentai, kurie:

• studijuoja bakalauro arba magistrantūros studijų programoje;
  • turi aukštesnį nei 8 akademinį vidurkį;
  • pasižymi stipria motyvacija ir turi aiškų tikslą.

Studentai mainų studijoms kviečiami išsirinkti juos priimsiančią užsienio aukštojo mokslo instituciją, pasirašiusią dvišalio bendradarbiavimo sutartį su VDU.

Aukštojo mokslo institucijų sąrašas

Reikalingi dokumentai

Prie užpildytos anketos taip pat reikia pridėti šiuos dokumentus:

• Gyvenimo aprašymas (CV);
  • Motyvacinis laiškas;
  • Skaitmeninė Jūsų nuotrauka.

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, dalyviai prašomi peržiūrėti jo siūlomų dalykų aprašus ir įsitikinti, kad programa užsienyje atitiks jų studijas VDU. Dėl galimybių dalyvauti mainuose bei dalykų suderinamumo studentai prašomi konsultuotis su savo studijų programos vadovu arba fakulteto tarptautinių ryšių koordinatoriumi.

Atrinktiems studentams bus skirta pilna arba dalinė VDU mobilumo stipendija. Negavusiems VDU mobilumo stipendijos, bet atitinkantiems mainų kriterijus, bus sudarytos sąlygos į mainus vykti savo lėšomis.

Informacija apie VDU Mobilumo stipendijas

Stipendijos dydis priklauso nuo studijų laikotarpio ir šalies, kurią studentas (-ė) pasirenka studijoms ar praktikoms:

Šalių grupė Šalis Stipendijos dydis
I Australija, Argentina, Ekvadoras, Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Japonija, Izraelis, Naujoji Zelandija, P. Korėja, Venesuela, Singapūras, Brazilija, Meksika, Indonezija, Malaizija, Indija, Taivanas, Kinija, Jordanija 500 EUR/mėn.
II Airija, Azerbaidžanas, Danija, Islandija, Lichtenšteinas, Kinija, Prancūzija, Vokietija, Belgija, Suomija, Švedija, Norvegija, Šveicarija, Liuksemburgas, Jungtinė Karalystė 400 EUR/mėn.
III Austrija, Graikija, Ispanija, Italija, Nyderlandų Karalystė, Kazachstanas, Kipras, Malta, Portugalija, Rusija 350 EUR/mėn.
IV Armėnija, Baltarusija, Bulgarija, Gruzija, Čekija, Estija, Latvija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Turkija, Vengrija, Ukraina, Turkija 250 EUR/mėn.

• VDU Tarptautinių ryšių departamentas
  • Kontaktinis asmuo Vaidas Dačiola