Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2019“

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Vasario 7-9 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5) XVII tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „STUDIJOS 2019!“ VDU pristatys studijų galimybes.

Šių metų sausio 1 d. pasibaigė Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ir Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) reorganizavimas prijungiant prie VDU. Mugės metu bus pristatomos studijos VDU Žemės ūkio akademijoje ir Švietimo akademijoje. Moksleiviai galės susipažinti su žemės ūkio studijomis bei visomis jos kryptimis. Mugės dalyviai taip pat bus kviečiami užduoti klausimus bei daugiau sužinoti apie naujos kartos mokytojų rengimą VDU ir visas papildomas ugdymo studijų galimybes bei pedagogo darbą šiandieninėje mokykloje.

Vytauto Didžiojo universitetas dalyvauti kviečia visus, kurie planuoja savo ateitį ir domisi įvairiomis studijomis. Universiteto komanda pasiruošusi atsakyti į iškilusius klausimus tiems, kurie ketina pradėti ar tęsti studijas. Kiekvienas atvykęs turės galimybę pabendrauti tiek su dėstytojais, tiek su studentais ir iš pirmų lūpų išgirsti vertingų patarimų.

VDU komanda suteiks visą naudingą ir išsamią informaciją apie bakalauro ir magistrantūros  studijas, siūlomas studijų programas, kalbų mokymąsi, studijų sistemą, pristatys galimybes išvykti pagal studijų mainus, supažindins su būsimais renginiais.

Universiteto stende bus galima rasti naujausių informacinių leidinių, skrajučių apie fakultetus, informacijos apie specialius VDU renginius moksleiviams bei priėmimą į studijas.

Mokytojai, moksleiviai ir jų tėveliai aukštųjų mokyklų mugės metu taip pat galės dalyvauti ir papildomuose susitikimuose, diskusijose, seminaruose.

Papildoma VDU programa „STUDIJOS 2019!“ metu:

11:00-11:45 (vasario 9 dieną)

„Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ (KEKS2022) Tarptautinių ryšių ir programų vadovė Ana Čižauskienė

Pranešimas: „Miestas, kuriame norime būti: koks jis ir kas jį kuria? Kaunas 2022“

5.5 Salė

11:00 – 11:45 (vasario 7 dieną)

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto lektorius, rašytojas Justinas Kisieliauskas

Pranešimas: „Kaip nesusigadinti gyvenimo per instagramus“

12:00-12:30 (vasario 7 dieną)

Agronomijos studijų programos 3 kurso studentė, prekės ženklo „Eco Riešutai“ įkūrėja Arvaidė Venckutė „Kelionės, studijos ir darbas. Misija (ne)įmanoma?“

11:00 – 11:45 (vasario 8 dieną)

VDU Užsienio kalbų instituto lektorės doc. dr. Vilma Bijeikienė, Almantė Meškauskienė, Gintarė Gelūnaitė-Malinauskienė

Pranešimas: „Užsienio kalbos – kelias kuriantiems, svajojantiems, atrandantiems“

Mokytojų kambarys