Socialinio tyrėjo mokykla

Kaunas

Birželio 11-15 dienomis VDU Edukologijos institutas kviečia dalyvauti intensyvioje Socialinio tyrėjo mokykloje Kaune, kurios metu bus bus atsakyta į klausimus „kaip vykdyti tyrimus“, „kaip rinkti, analizuoti ir interpretuoti kokybinius duomenis“ ir „kaip parengti tyrimo ataskaitą“. Renginio dalyviams padės pripažinti Europos universitetų mokslininkai, tyrinėjantys grindžiamąją teoriją (angl. grounded theory).

Kokybinių duomenų tyrinėtojai dažnai susiduria su įvairiais iššūkiais, pavyzdžiui, pasimetimu surinkus ir kategorizavus duomenis, praleistomis galimybėmis idėjų vystymui, padrikos ir nuobodžios ataskaitos rengimu. Vasaros mokykloje bus siekiama padėti tobulinti kūrybiškumo įgūdžius moksliniams tyrimams.

Renginyje dalyvauti kviečiami mokslininkai, doktorantai, tyrėjai. Vasaros mokyklos paskaitas, seminarus ves iškiliausi grindžiamosios teorijos mokslininkai Europoje: Tony Bryant (Leeds Beckett universitetas, D. Britanija), Krzysztof Konecki (Lodzės universitetas, Lenkija), Andrea Salvini ir Irene Psaroudakis (Pizos universitetas, Italija), Michaelis Dellwigas (Kasselio universitetas, Vokietija), Thaddeusas Mulleris (Lankasterio universitetas, D. Britanija).