Seminaras ,,Būti gabiu: ar tai vaiko raktas į sėkmę?“ | VDU Tėvų akademija

VDU Socialinių mokslų fakultetas (Jonavos g. 66, 324 aud.)

Jau antri metai Socialinių mokslų fakultetas kviečia ugdyti tėvystės gebėjimus VDU Tėvų akademijoje. Įprastai, paskutinį mėnesio ketvirtadienį – vasario 22 d., 18 val. vyks seminaras ,,Būti gabiu: ar tai vaiko raktas į sėkmę?“, kurį ves Mokyklinės psichologijos magistrantūros studijų komiteto pirmininkė Dr. Jurga Misiūnienė. Seminaras vyks VDU Socialinių mokslų fakultete, Jonavos g. 66, 324 auditorijoje.

Kviečiame pasižymėti ir kitus pavasario semestro VDU Tėvų akademijos renginius:

Kovo 29 d. 18 val. ,,Paauglių seksualuma“, Doc. Dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė

Balandžio 26 d.  18 val. „Vartoti negalima taupyti“ – kur dėti kablelį? Vaikų finansinio raštingumo ugdymo principai“, Dr. Asta Gaigalienė ir Doc. Dr. Renata Legenzova

Daugiau apie VDU Tėvų akademiją – socialiniame tinkle „Facebook“.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *