Konferencija „Lithuania and Germany: Creating the Future of Europe Together“

LR Prezidentūra (S. Daukanto a. 3, Vilnius)

Gruodžio 17 d., pirmadienį, 9–12.30 val., LR Prezidentūroje (S. Daukanto a. 3) vyks konferencija „Lithuania and Germany: Creating the Future of Europe Together“ („Lietuva ir Vokietija: kuriame Europos ateitį kartu“).

Renginio metu vyks apskritojo stalo diskusija su apie 50 dalyvių – akademinės bendruomenės atstovais, Lietuvos-Vokietijos forumo nariais, diplomatais. Įžangines kalbas konferencijoje tars LR užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Vokietijos ambasadorė Lietuvoje Angelika Viets, Lietuvos-Vokietijos forumo vadovė Gabrielė Gylytė-Hein.

Diskusijoje apie lietuvių ir vokiečių indėlį į Europos ateitį dalyvaus pirmasis nepriklausomos Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis, Lietuvos, Vokietijos politikai ir diplomatai. Vėliau vyksiantį pokalbį apie politinius, saugumo ir karinius aspektus ves VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas prof. Šarūnas Liekis.

Konferenciją organizuoja Vytauto Didžiojo universitetas, LR Užsienio reikalų ministerija, Lietuvos-Vokietijos forumas ir Vilniaus politikos analizės institutas.