Kalėdinis vakarėlis – debatai: „Ar reikia Kalėdų Senelio?“

Kaunas (Laisvės al. 68)

VDU doktorantų klubas kviečia universiteto akademinę  bendruomenę prieš šventes pradėti rūpintis gera nuotaika ir jau šį penktadienį, gruodžio 15 d., 18 val. laukia kalėdiniame vakarėlyje-debatuose, vyksiančiuose kavinėje „Charlie Pizza“ (Laisvės al. 68).

Neformalioje aplinkoje vykstantys debatai įvairiomis temomis – populiari praktika ne vienoje šalyje. VDU doktorantų klubas artėjančių švenčių proga universitetą trumpam keičia į kitokią erdvę ir debatams renkasi šventinę temą – „Ar reikia Kalėdų Senelio?“. Nors debatai vyks neformalioje erdvėje, tačiau pagal visas taisykles – jos bus paaiškintos vakaro metu, tad debatuoti galės ir yra laukiami visi norintieji. Iškeltą klausimą dalyviai svarstys komandose, vakaro metu bus išrinkta nugalėjusi komanda.

Tokių debatų esmė – žaidimo forma į tą patį klausimą pažvelgti ir argumentų ieškoti skirtingose mokslo srityse. Be kita ko, vakaras skirtas ir tiesiog intelektualiai bei šventiškai praleisti laiką akademinėje bendruomenėje. Šventiniam klausimui mokslinių argumentų jau sutiko ieškoti skirtingų VDU fakultetų dėstytojai, doktorantai, kalėdiniame vakare taip pat apsilankys kitų Kauno universitetų doktorantai.

Renginio nuoroda socialiniame tinkle „Facebook“.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *