VDU – pasauliniame QS absolventų įsidarbinimo reitinge

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pateko į pasaulinį QS absolventų įsidarbinimo reitingą („QS Graduate Employability Rankings 2019“), kuriame išrinkta 500 pasaulio aukštojo mokslo institucijų, kurių absolventai įsidarbina sėkmingiausiai.

Į reitingą pateko trys Lietuvos aukštosios mokyklos, įvertintos pozicija 301-500: Vytauto Didžiojo, Vilniaus ir Vilniaus Gedimino technikos universitetai.

Šių metų reitingas leidžia studentams pamatyti, kaip geriausius universitetus vertina darbdaviai, ir geriau suprasti, ką gali pasiekti kiekvienos institucijos absolventas. Reitinge matuojami ne tik kiekvieno universiteto absolventų įsidarbinimo rodikliai, tačiau ir absolventų karjerų trajektorijos – išanalizuojama daugiau nei 30 tūkst. kūrybiškiausių, novatoriškiausių, turtingiausių, versliausių ir labdaringiausių asmenybių, siekiant nustatyti, kurie universitetai išaugina pasaulį keičiančius žmones.

Pirmąją vietą reitinge užėmė Masačusetso technologijos institutas (JAV).

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *