Prasideda registracija į Baltijos vasaros universiteto programas

Šių metų liepą į Vytauto Didžiojo universitetą (VDU) sugrįžta Baltijos vasaros universiteto (angl. Baltic Summer University, BSU) programos – visi norintys jau gali registruotis į visas penkiolika jų. BSU kursai apima įvairias sritis, suteikdami studentams galimybę veiklas rinktis pagal savo poreikius ir interesus – sau tinkamus kursus atras ir tie, kurie siekia pagerinti savo profesinius įgūdžius ar išmokti naujų kalbų, ir tie, kurie vasaros mokyklą mato kaip galimybę pažinti įvairias kultūras ir užmegzti ryšius su naujais žmonėmis.

Šiais Lietuvai itin svarbiais metais, BSU kviečia pagalvoti, dėl kokių priežasčių siūlytume užsienio svečiams, potencialiems studentams ir turistams aplankyti Lietuvą – pamatyti Kuršių Neriją, modernistinę Kauno architektūrą, pasigrožėti Čiurlionio paveikslais, paragauti šaltibarščių ar aplankyti mūsų nepaprastai įvairius muziejus?

Besidomintys Baltijos šalių kultūra, menu, visuomene, politika ir ekonomika gali rinktis „Zoom in the Baltics“ – Baltijos šalių studijų vasaros mokyklą. Tiems, kuriuos domina viena seniausių kalbų pasaulyje, tinkamiausias pasirinkimas – lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai.

BSU taip pat galima išmokti arba pagerinti savo anglų ar vokiečių kalbų žinias, verslumo įgūdžius, įgyti su darbu susijusios patirties. Sugrįžta tik pernai debiutavę, tačiau jau populiariausiais spėję tapti Socialinių medijų marketingo kursai, viliojantys dalyvius savo novatoriškumu ir neįprastais mokymosi metodais. Šiemet juos papildo dar dvi kūrybiškumą ugdančios programos – medijų laboratorija ir asmeninio įvaizdžio formavimo kursai.

Pasirinkusiems muzikos kursus dėstys apdovanojimais įvertinti garsūs meistrai, o gamtos mokslų srities vasaros kursų dalyviai galės vykdyti praktines veiklas moderniose VDU tyrimų laboratorijose. Taip pat studentams siūloma penkių savaičių trukmės vasaros stažuočių programa „Summer Internship Programme“ (SIP), kurios metu jie atlieka praktiką juos dominančioje srityje – finansų, ekonomikos, politikos mokslų, medicinos, socialinio darbo, komunikacijų, technologijų, inžinerijos ir kt.

Visų Baltijos vasaros universiteto dalyvių laukia bendros socialinės veiklos: nacionalinių valgių ir kultūrų pristatymai, kūrybinės dirbtuvės, išvykos į Vilnių, Trakus ir kitas vertas pamatyti vietas.

Išankstinė registracija vyksta Baltijos vasaros universiteto tinklapyje. Vasaros universiteto naujienos skelbiamos „Facebook“ paskyroje.

2017 metų Baltijos vasaros universiteto akimirkos:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *