Nepraleisk registracijos į „Verslumo akademiją“

VDU Verslo praktikų centras kviečia visus VDU studentus jau rugsėjo 3d. registruotis į „Verslumo akademiją“ ir  mokslo metus pradėti gyvenimą pakeisiančia patirtimi!

Metus laiko trunkanti programa ne tik įsirėš į atmintį kaip neįkainojama patirtis, bet ir tavo baigiamajame diplome atsispindės kaip 33 ECTS kreditų apimties gretutinės studijos.

Studijuodamas „Verslumo akademijoje“ tu:

– Vyksi į stovyklas. Jų metu tu tapsi Verslo praktikų centro dalimi, subursi savo ateinančio pusmečio komandą ir laužysi galvą spręsdamas įmonės jums mestą iššūkį.

– Įgysi patirties – praktikos verslo sektoriuje. Užmegsi naudingus ryšius bendradarbiaudamas su įmonių atstovais. Prisiimsi atsakomybę už įmonės tau patikėto iššūkio sprendimą.

– Dalyvausi mentorystės programoje. Turėsi asmeninį mentorių, kurio vedamas dirbsi ties asmeniniu tobulėjimu. Mentorius taip pat suteiks konsultacijas ir sprendžiamo įmonės iššūkio klausimais.

– Turėsi galimybę dirbti ir iššūkius, (o ateityje ir gyvenime kylančias problemas) spręsti pasitelkdamas tokias tarptautines, pripažinimą pelniusias ir inovatyvias metodikas kaip Design Thinking.

– Kas savaitę paskaitose matysi vis naują lektorių – savo srities profesionalą, todėl vieno kurso metu turėsi galimybę išgirsti gyvenimiškas patirtis iš pirmų lūpų ir papildyti savo žinių bagažą plataus spektro temose.

Jei skaitydamas šį straipsnį tu jau nenustygsti vietoje ir trokšti patirti kažką naujo, savo kalendoriuje pasižymėk rugsėjo 3d., ir ruošk kuprinę pirmajai stovyklai!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *