Vieša paskaita–diskusija „Komunikacijos kampanijos įgyvendinimas su nuliniu biudžetu: misija įmanoma?“

Vytauto Didžiojo universitetas (106 aud., V. Putvinskio g. 23, Kaunas)

Spalio 11 d. (pirmadienį), 11.15 val. 106 auditorijoje (V. Putvinskio g. 23, Kaunas) Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Viešosios komunikacijos katedra kviečia į viešą Integruotos komunikacijos magistrantūros studijų absolventės Karolinos Barišauskienės paskaitą–diskusiją „Komunikacijos kampanijos įgyvendinimas su nuliniu biudžetu: misija įmanoma?“.

„Mano aistra – mokytis, nuolat tobulėti, todėl savo susitikimuose stengiuosi informuoti apie naujausias komunikacijos tendencijas bei pateikti ne tik teorinius, bet ir praktinius pavyzdžius“, – sako K. Barišauskienė.

Paskaitos metu bus kalbama apie komunikacijos procesų organizavimą ir valdymą nuo idėjos iki galutinio rezultato, tikslo siekimą turint minimalius išteklius – savo žinias ir įgūdžius. Lektorė pasidalins savo praktine patirtimi įgyvendinat projektus, kaip vieną iš pavyzdžių pristatys projektą „Priešakinėse linijose“, kuris COVID-19 pandemijos pradžioje kvietė medikus tapti karantino dienoraščio metraštininkais, dalytis savo pačių įamžintomis akimirkomis.

Projektas „Priešakinėse linijose“ buvo K. Barišauskienės magistro darbo kūrybinis projektas. Už šį žiniasklaidos projektą VDU absolventei Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas (EESRK) įteikė Pilietinio solidarumo premiją.

Karolina Barišauskienė – Integruotos komunikacijos magistrantūros studijų absolventė, daugiau nei dešimtmetį dirba komunikacijos, ryšių su visuomene srityse, yra Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) tarybos narė, ilgametė TV laidų redaktorė, Kauno kolegijos Verslo fakulteto lektorė.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *