Atnaujintas bendradarbiavimas su Kauno apygardos ir apylinkės teismais

Balandžio 11 dieną, VDU rektorato posėdžio metu universitetas  pasirašė bei taip atnaujino bendradarbiavimo sutartis su Kauno apygardos teismu ir Kauno apylinkės teismu.

Sutarties pasirašymo ceremonijoje dalyvavo Kauno apygardos teismo pirmininkas Nerijus Meilutis, Kauno apylinkės teismo pirmininkas Darius Kantaravičius, VDU Rektorius prof. Juozas Augutis, VDU rektorato nariai.

Sutarčių pasirašymu yra tęsiamas bendradarbiavimas tarp Kauno teismų ir Vytauto Didžiojo universiteto. Kauno apygardos teismo pirmininko Nerijaus Meilučio teigimu,  intensyvesnis bendradarbiavimas tarp VDU ir teismų vykdomas jau ilgą laiką, studentai teismuose atlieka praktiką, bendradarbiaujama mokslo-praktinių renginių organizavime, teismų teisėjai dėsto VDU Teisės fakultete, Teisės fakulteto absolventai eina teismų teisėjų pareigas.

Kauno apylinkės teismo pirmininkas Darius Kantaravičius pasidžiaugė bendrų veiklų gausa tarp institucijų ir akcentavo jų naudą bei tęstinumo svarbą. Visos šalys išreiškė aiškią poziciją, kad šis bendradarbiavimas prisideda prie teisės mokymo ir teisės profesijos tradicijų įtvirtinimo ir puoselėjimo Kauno mieste ir regione.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *