„TRIJŲ ŽINGSNIŲ PROGRAMA TAVO KARJERAI“ | DARBO PATIRTIS | „CV Užkulisiai 2018“

VDU Centriniai rūmai (S. Daukanto g. 28, 402 aud.)

Spalio 1-4 d. VDU vyksiantis renginys „CV Užkulisiai 2018“ pakvies studentus pagalvoti apie kuriamą įvaizdį socialiniuose tinkluose ir kaip tai gali atsiliepti ateities karjerai.

Studentams dažnai kyla klausimas, o kas, jei neturiu darbo patirties? Ką rašyti į CV, kad jis atrodytų patraukliai?

„CV Užkulisiai 2018“  profesinės patirties neturinčius studentus skatins siekti karjeros persperktyvų bei ieškoti alternatyvų.

O ką daryti, kai nežinai, kuo nori būti – mes patariame atsižvelgti į savo pomėgius, nes dažnai tai gali būti kelias į jūsų karjerą.

Spalio 2 d. (antradienis)

DARBO PATIRTIS

Laikas: 15.00 – 16.30 val.

Vieta: VDU Centriniai rūmai (S. Daukanto g. 28, 402 aud.)

Tema: „Trijų žingsnių programa Tavo karjerai“

Pranešėjai: „Renkuosi mokyti“, UAB „Baltic Transline“, VMI ir UAB „Findep“

Renginio aprašymas: tai trumpų paskaitų (po 30 min.) sesijos apie savanorystę, praktiką ir verslumą. Renginio dalis sudaro:

• „Atrask save“ – pranešimas skirtas pristatyti „Renkuosi mokyti“ projektą, kuris gali padėti geriau pažinti save, suvokti tai, ko nori gyvenime ir pasirinkti karjeros kelią.

Pranešimą skaitys „Renkuosi mokyti“ projekto atstovas.

• „Įgyk žinias per praktiką“ – šio pristatymo metu bus kalbama apie tai, kad atliekant praktiką, nuo pačio studento priklauso, kiek naudos jis gaus iš praktikos. Taip pat įmonės atstovas atsakys į dažniausiai studentų užduodamus klausimus praktikos vietoje: Kaip įveikti baimę klausti, jei ko nors nežinai? Kaip elgtis, jei praktikos vietoje duoda atlikti ne tuos darbus, kurių tikiesi? Ką studentas gali gauti iš praktikos? Kaip neįkyrėti savo klausimais praktikos vietoje? Ir t.t.

Pranešimą skaitys UAB „Baltic Transline“ įmonės atstovas.

• „Pritaikyk gebėjimus, kuriant verslą“ – šio pristatymo metu studentai bus supažindinami, kokie žingsniai seka, norint sukurti verslą, kokie dokumentai reikalingi ir kt. Įmonės „Findep“ atstovas papasakos apie tai, kaip gauti finansavimą verslo pradžiai.

Pranešimą skaitys Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ir „Findep“ įmonės atstovas.

Viso „CV užkulisiai 2018“ renginio metu spalio 1-5 d. studentai raginami sekti VDU Karjeros centro internetinę svetainę, kurioje bus aktyviai skelbiami darbo, praktikos bei savanorystės pasiūlymai. Net 400 įmonių yra pasiruošusios aktyviai dalintis pasiūlymais nurodytu laikotarpiu. Nepraleiskite progos rasti papildomą darbą, patrauklią praktikos ar savanorystės vietą.

Renginį organizuoja – VDU Karjeros centras.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *