Tarybos posėdis ir susitikimas su kandidatais į rektorius

5260 10

Rugsėjo 10 d. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyko universiteto Tarybos posėdis, kurio metu pretendentai į VDU rektoriaus pareigas susitiko su Tarybos nariais bei VDU bendruomene. Posėdis buvo tiesiogiai transliuojamas ir internetu, šiame puslapyje.

Rektoriaus rinkimuose dalyvauja du kandidatai: profesorė Milda Ališauskienė, akademikas Juozas Augutis. Pretendentus tvirtina iš Tarybos narių sudaryta komisija. Trečiasis oficialiai patvirtintas kandidatas, daktaras Vytas Jankauskas, savo kandidatūrą nusprendė atsiimti.

Rinkimai įvyks rugsėjo 15 d., antradienį, jiems skirto VDU Tarybos posėdžio metu. Universiteto bendruomenė ir kitos institucijos apie rinkimų rezultatus bus informuotos rugsėjo 16-ąją. Naujai išrinkto rektoriaus kadencijos pradžia – spalio 1 d.

Rektorius universitete renkamas penkerių metų kadencijai, vadovaujantis LR mokslo ir studijų įstatymu, VDU statutu ir VDU Tarybos patvirtinta rinkimų organizavimo tvarka.

Daugiau apie VDU rektoriaus rinkimus

Komentarai

Petras 2

Ar VDU nauja rektorė sutiktų prisijungti KTU pavadinant padalinį technologijų akademija ?

Liutauras

Kaip kandidatai mato universitetą po 20 metų ir kokia bus bendrai universiteto (ne tik VDU) misija tuo metu? Kokius uždavinius jis turės spręsti, nes būtent jiems ir reikia telktis?

rimvydas

laba diena, klausimas abiems kandidatams. Kokie esminiai pokyčiai aukštojo mokslo sistemoje, įtakotų Lietuvos universitetų raidą? sėkmės kandidatams

Avrom Vilner

Kaip bus gerinamos asistentų ir lektorių, dirbančių metiniais kontraktais, įdarbinimo sąlygos? Kaip ir kiek kils atlyginimas?

Dėstytojas

Laba diena, Kiek šiuo metu po susijungimo yra besidubliuojančių studijų programų ir kada jos bus sujungtos ar panaikintos ?

Dėstytojas

Ką ponas Augutis galvoja apie savo mokslinių tyrimų svarbą ir lygį, jaigu per 20 metų yra pacituotas 173 kartus ?

Jeigu

Jūsų niekas necituos vien todėl, kad "jaigu" rašomas "jeigu".

Dėstytojas 1

Ką ponas Augutis galvoja apie savo mokslinių tyrimų svarbą ir lygį, jaigu per 20 metų yra pacituotas 173 kartus ?

Dėstytojas

Su tokiais rodikliais geriau docentu dirbti ?

Dėstytojas 2

Kodėl dėstytojai verčiami dirbti po 0,5 etato ? Užtenka tik maistui ? Kada bus personalo optimizacija ir liks tik po pilną etatą oriai dirbantys darbuotojai ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus