Dr. V. Jankauskas atsiima kandidatūrą iš VDU rektoriaus rinkimų

1433 1

Dr. Vytas Jankauskas nusprendė atsiimti savo kandidatūrą iš Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektoriaus rinkimų.

Kviečiame skaityti dr. V. Jankausko laišką bendruomenei.

Atviras laiškas Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenei

Rugsėjo 10 d., ketvirtadienį, 10 val., VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks universiteto Tarybos posėdis, kurio metu pretendentai į VDU rektoriaus pareigas – profesorė Milda Ališauskienė, akademikas Juozas Augutis – susitiks su Tarybos nariais bei VDU bendruomene.

Rektoriaus rinkimai įvyks rugsėjo 15 dieną, antradienį, jiems skirto VDU Tarybos posėdžio metu.

Komentarai

Algirdas

Gerb. kolega Vytai - Jūsų dalyvavimas rektoriaus rinkimuose ypač pabrėžė artes liberales studijų svarbą. Dėkoju Jums už įnašą VDU ateities svarstyme. Algirdas Avižienis, Rektorius Emeritas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *