VDU Absolventų klubas

Registracija į VDU absolventų klubą

Absolventų klubo naujienos

VDU absolvento Igno Bielevičiaus vardinės stipendijos konkursas

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos fakulteto (IF) absolventas, 2009 m. baigęs bakalauro studijas, Ignas Bielevičius įsteigė dvi vienkartines, metines savo vardo stipendijas VDU studentams, kurių vienos dydis – 500 eurų. Šios stipendijos tikslas – finansiškai skatinti studentus už jų sėkmingus studijų rezultatus bei aktyvią mokslinę ir (ar) visuomeninę veiklą.

VDU Absolventų dienos metu nuspręsta aktyvinti bendravimą su alumnais

Vytauto Didžiojo universitetas, tęsdamas tradicijas, lapkričio 13 d. kvietė absolventus prisiminti savo Alma Mater. Atsižvelgiant į nepalankią epidemiologinę situaciją, Absolventų diena buvo minima pasitelkiant išmaniąsias nuotolinio bendravimo priemones, o jos pagrindinė tema – fizinio, bet ne socialinio atstumo laikymasis, prisimenant pandemijos pradžioje pradėtą vykdyti iniciatyvą „Kartu per atstumą“.

VDU Absolventų diena 2020

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 13 d., penktadienį, kviečia absolventus prisiminti savo Alma Mater. Šiais metais VDU Absolventų dieną minėsime kiek neįprastai – vietoje susitikimų fakultetuose, siūlome su senai matytais kurso draugais, dėstytojais ar kolegomis iš universiteto susiburti jaukioje savo namų aplinkoje ar pasitelkiant išmaniąsias nuotolinio bendravimo platformas.

VDU Absolventų klubo susitikimas su rektoriumi

Rugsėjo 30 d. VDU Absolventų klubo valdyba susitiko su VDU rektoriumi prof. Juozu Augučiu ir komunikacijos prorektore doc. dr. Vilma Bijeikiene. Susitikimo metu buvo aptarti VDU strategijos 2020-2027 metams ruošimo darbai ir diskutuota apie tai, kaip VDU Absolventų klubas galėtų prisidėti prie strategijos formavimo.

Įvyko Absolventų klubo Visuotinis susirinkimas

Birželio 18 d. įvyko Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Absolventų klubo Visuotinis susirinkimas, kurio metu buvo pristatytos ir patvirtintos 2019 m. klubo prezidento, valdybos, revizijos, finansinės ir etikos ataskaitos.

Metraštis