Kviečiame prisidėti prie VDU iniciatyvų, skiriant 1,2 proc. GPM

144

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) stengiasi pateisinti socialiai atsakingo universiteto vardą, todėl ir toliau visą per 2021 m. surinktą 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramą skirs tikslingai 2020 m. VDU inicijuotiems ir įsteigtiems fondams: paramai studentams, nukentėjusiems nuo COVID-19 pandemijos, ir paramai Baltarusijos studentams, nukentėjusiems nuo represijų, kurie solidarizavo VDU bendruomenę ir prisidėjo prie universiteto socialinės misijos įgyvendinimo, jo demokratinių vertybių sklaidos.

Universiteto įsteigti paramos fondai finansuojami iš ankstesniais metais surinktų 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio išteklių (2020 m. surinkta 3 765 eurų suma), jas papildant VDU (per 87 000 Eur) ir prie fondo veiklų norinčių prisidėti organizacijų lėšomis ar parama paslaugomis.

VDU kviečia savo bendruomenės narius, absolventus bei bendraminčius prisidėti prie socialiai atsakingos veiklos ir skirti savo praėjusių kalendorinių metų sumokėtą gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.), kuri stipriai prisidės prie universiteto studentų paramos ir motyvavimo, o taip pat parodys solidarumą visos universiteto bendruomenės svarbioms iniciatyvoms.

Norėdami skirti 1,2 proc. GPM dalį, atlikite šiuos veiksmus:

Nurodykite, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.) norite pervesti Vytauto Didžiojo universitetui. Tai galite padaryti iki 2021 m. gegužės 3 d.

  • Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos;
  • susiraskite prašymo pervesti mokesčio dalį paramos gavėjams formą (FR0512) ir užpildykite nurodydami šiuos duomenis:

Gavėjo tipas – 2

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 111950396

Mokesčio dalies paskirtis – VDU

Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2 proc. arba mažiau

Nurodykite skiriamos mokestinės dalies laikotarpį iki 2024 m.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus