„Erasmus+“ dėstymo vizitų konkursas rudens semestrui

VDU Tarptautinių ryšių departamentas (TRD) kviečia universiteto dėstytojus pasinaudoti galimybe vykti dėstymo vizitams pagal „Erasmus+“ programą 2019-2020 m. m. rudens semestre.

Visus dėstytojus, norinčius dalyvauti konkurse, kviečiame iki birželio 5 d. pateikti užpildytą dėstymo sutartį fakultetų tarptautinių programų vadovams / koordinatoriams, ŽŪA dėstytojus tarptautinių ryšių skyriui, ŠA Vilniaus dėstytojus ŠA tarptautinių ryšių grupei.

Atrankoje dalyvaujantys dėstytojai, turintys spec. poreikių, turi galimybę gauti papildomą finansavimą. Atrankos rezultatai bus skelbiami birželio 17 d. (VDU interneto svetainėje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs dėstytojas bus informuotas el. paštu).

Daugiau informacijos