VDU vyko pirmoji „QS in Conversation“ konferencija Baltijos šalyse

10465

Spalio 14-15 d. Vytauto Didžiojo universitete vyko pirmoji „QS in Conversation“ konferencija Baltijos šalyse, kuri šįkart buvo skirta matomumo gerinimui per tarptautinį bendradarbiavimą, mobilumui, brendingui ir kitoms temoms. Konferencijos pranešimų vaizdo įrašus galima stebėti VDU paskyroje socialiniame tinkle „YouTube“.

Tarp pranešėjų – garsiausių tarptautinių leidinių redaktoriai ir žurnalistai bei įvairių pasaulio universitetų mokslininkai, tokie kaip: Rachel Hall (redaktorė, „The Guardian“), žurnalistas Stephen Hoare, rašantis „The Independent“, „The Guardian“, „The Times“ ir kitiems žurnalams, prof. Gediminas Urbonas ir dr. Nomeda Urbonienė (Masačusetso technologijos institutas, JAV), Julie Brooks (University of St. Andrews, Jungtinė Karalystė), Xeniya Uzhanina-Karadenizli (Almaty Management University, Kazachstanas) ir kiti.

„QS in Conversation“ – tai tarptautinė konferencija, skirta intensyvioms, koncentruotoms diskusijoms apie svarbiausias tarptautines aukštojo mokslo aktualijas. Renginys suburia mokslininkus ir sprendimų priėmėjus iš viso pasaulio.

Tai buvo pirmasis kartas, kai QS renginys vyko Baltijos šalyse – šį pasiekimą pavyko įgyvendinti trišalio bendradarbiavimo tarp VDU, Eurazijos nacionalinio universiteto (Kazachstanas) ir pasaulyje pripažintos universitetų ir aukštųjų mokyklų reitingų agentūros „Quacquarelli Symonds“ (QS) dėka. Akcentuojama, jog Baltijos šalys, esančios Rusijos kaimynystėje, tačiau priklausančios Europos Sąjungai, atlieka unikalų jungiamosios grandies vaidmenį Europoje – tiek ekonomikoje ir kultūroje, tiek moksle ir švietime. Konferencija suteikė puikią galimybę apžvelgti visos Šiaurės Europos ir Eurazijos perspektyvas.

Renginį organizavo QS, VDU ir L. N. Gumiliovo Eurazijos nacionalinis universitetas.

Konferencijos programa

Konferencijos vaizdo įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus