VDU – universitetas į namus

14485 2

Šalyje antrą kartą paskelbus karantiną, VDU ir vėl perkėlė studijų procesą į nuotolinę aplinką. Siekdami ir toliau palaikyti ryšį su universiteto bendruomenės nariais ir prisidėti prie visuomenės turiningo laiko, tęsiame improvizuotą „Universitetą namuose 360“. Tai – mokslininkų, ekspertų komentarai ir straipsniai, viešos paskaitos, laidos, psichologų patarimai, rekomenduojami filmai, virtualios parodos ir daug kito turinio, skirto tam, kad šį laiką galėtume visi išnaudoti prasmingai.

Mokslas

Video paskaitos

Universiteto „YouTube“ paskyroje galima rasti viešų paskaitų ir diskusijų archyvą, kuriame savo įžvalgomis dalinasi įvairių sričių ekspertai ir mokslininkai. Tarp jų:

Daugiau VDU viešų paskaitų ir kitų vaizdo įrašų galima rasti universiteto „YouTube“ paskyroje.

Bendruomenė

Komentarai

Justinas

Laba diena, spaudoje perskaičiau, kad bus rengiamos pamokos abiturientams dėl abitūros egzaminų, norėčiau prisiregistruoti tik nerandu kur, reikėtų matematikos ir lietuvių literatūros paskaitų, gal galėčiau gauti nuorodą, kur tai padaryti? Ačiū.

Vytauto Didžiojo universitetas

Laba diena, Justinai, visą informaciją galite rasti čia - https://www.vdu.lt/lt/vdu-nemokami-nuotoliniai-parengiamieji-kursai-abiturientams/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus