VDU studentai kviečiami tapti tarptautinių studentų mentoriais

312

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarptautinių ryšių departamentas (TRD) drauge su studentiška organizacija ESN VMU kviečia studentus tapti atvykstančių užsienio studentų mentoriais!

Tarptautinėje mentorių komandoje laukiami visi, kurie domisi kitų kultūrų pažinimu, užsienio kalbų lavinimu bei savanoryste. Prie universiteto mentorių programos prisijungti kviečiami studentai, kurie galėtų būti geriausi gidai keliaujant, šauniausi pagalbininkai bėdai ištikus bei puikūs draugai Lietuvoje ir svetur.

Visi susidomėję VDU studentai yra kviečiami užpildyti atrankos anketą iki birželio 1 d.

Tarptautinių studentų mentoriai

Tarptautinių studentų mentorius – tai VDU studentas, nestokojantis tarptautiškumo, gebantis ne tik susigaudyti universiteto erdvėje, bet ir padėti čia apsiprasti naujam, iš svetur atvykusiam studentui, kuriam ne tik VDU, bet ir Lietuvos gyvenimo ypatumai dar nėra pažįstami.

Pagrindinė tarptautinių studentų mentoriaus užduotis yra padėti ką tik atvykusiam studentui apsiprasti Lietuvoje ir universitete. Dar prieš studentui atvykstant, svarbu, kad mentorius su juo palaikytų ryšį, papasakotų ko galima tikėtis Lietuvoje, o studentui atvykus – parodytų, kur randasi būsima studento gyvenamoji vieta ir žinoma – pats universitetas.

Daugiau apie tarptautinę mentorystę galima pasiskaityti čia arba susisiekiant su tarptautinių studentų mentorių koordinatore:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.