VDU Senato pirmininke išrinkta docentė Vilma Bijeikienė

1744

Sausio 31 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Senato posėdžio metu išrinkta nauja pirmininkė. Ja tapo Užsienio kalbų instituto direktorė, docentė dr. Vilma Bijeikienė. VDU Senato posėdyje pirmą kartą dalyvavo nauji nariai iš VDU Žemės ūkio akademijos ir VDU Švietimo akademijos.

Į pirmininko poziciją buvo pasiūlyti trys kandidatai: doc. dr. V. Bijeikienė, prof. dr. Giedrius Jucevičius ir prof. dr. Audronė Nugaraitė.

Vilma Bijeikienė VDU dirba  nuo 1999-ųjų. Universitete ji pradžioje dėstė anglų kalbą asistentės, vėliau lektorės pareigose,  nuo 2010 m. – Užsienio kalbų centro (dabar Užsienio kalbų instituto) docentė. Tuometiniame UKC V. Bijeikienė vadovavo Kompiuterizuoto kalbų mokymo laboratorijai, 2009–2015 m. buvo UKI direktorės pavaduotoja. Nuo 2012-ųjų docentė yra mokslinio žurnalo „Darnioji daugiakalbystė“/ „Sustainable Multilingualism“ vykdančioji redaktorė. Vilma Bijeikienė yra UKI Tarybos, VDU Senato ir Rektorato narė, nuo 2015-ųjų – Užsienio kalbų instituto direktorė.

Prof. dr. Zigmas Lydeka apie atsistatydinimą iš VDU Senato pirmininko pareigų paskelbė 2018 m. birželio mėn. Senato posėdžio metu. Vėliau pirmininku buvo paskirtas prof. Petras Bingelis, kuris ėjo šias pareigas iki rinkimų.

Naujosios Senato pirmininkės pavaduotojas (-a) ir sekretorius (-ė) bus renkami kito artimiausio VDU Senato posėdžio metu.

Senatas yra kolegiali universiteto akademinių reikalų valdymo institucija. Daugiau apie Senato funkcijas ir sudėtį – skiltyje „Struktūra ir valdymas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.