VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

15876 4

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 18 – gegužės 8 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei pasitikrinti savo sukauptas žinias.

VDU  kviečia abiturientus į  nuotoliniu būdu šešias savaites vyksiančius lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos bei istorijos parengiamuosius kursus. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires, į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.

Parengiamieji kursai abiturientams prasidės nuo kovo 18 d. ir tęsis iki gegužės 8 dienos pagal pateiktą konsultacijų tinklelį.

  • Lietuvių kalbos ir literatūros kursai vyks pirmadieniais 16:00-17:30;
  • Matematikos kursai vyks antradieniais 17:30-19:00;
  • Biologijos kursai vyks trečiadieniais 16:00-17:30;
  • Istorijos kursai vyks ketvirtadieniais 16:00-17:30.

 

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje. Registracija į kiekvienos savaitės parengiamuosius kursus bus vykdoma atskirai – tai reiškia, kad užsiregistravus į pirmos savaitės kursus prisijungimo nuorodos į antros ar trečios savaitės kursus negausite. Savaitę po Velykų, per moksleivių atostogas, konsultacijos nevyks, tuo metu abiturientų registracija vyks į balandžio 8-11 d. vyksiančius kursus.

Užsiregistruoti į konsultaciją galima likus ne mažiau nei 24 val. iki jos pradžios. Registracija į konsultacijas stabdoma užsipildžius visoms vietoms.

Registracijos etapai:

Išankstinė registracija. Visi, norintys gauti registracijos nuorodą anksčiau, ją galės rasti VDU Moksleiviams Instagram paskyros istorijose. Išankstinė registracija bus skelbiama vieną dieną prieš pagrindinės registracijos pradžią. Instrukcija, kaip nepraleisti priminimo apie išankstinę registraciją: https://rb.gy/s1gied.

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis:

El. paštu: vdu@vdu.lt bei šiuo telefono numeriu – 837 323206.

Komentarai

Tim

Norečiau dalyvauti matematikos kursuose.

Alexandr

Sveiki, norečiau dalyvauti matematikos kursuose.

Vytauto Didžiojo universitetas

Sveiki, Registracija prasidės kovo 12 dieną. Į kiekvienos savaitės kursus registracija bus vykdoma atskirai. Visi, norintys gauti registracijos nuorodą anksčiau, ją galės rasti VDU Moksleiviams Instagram paskyros istorijose. Išankstinė registracija bus skelbiama vieną dieną prieš pagrindinės registracijos pradžią. Instrukcija, kaip nepraleisti priminimo apie išankstinę registraciją: https://rb.gy/s1gied.

Taja

Norėčiau dalyvauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus