VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

6389 15

Dabartinė situacija lėtina daugelio mūsų gyvenimo tempą ir leidžia atrasti naujus džiaugsmus namų aplinkoje. Tačiau vis aplanko klausimas – o kaip bus toliau? Dar daugiau klausimų turi abiturientai, kuriems iki valstybinių brandos egzaminų ir stojamųjų egzaminų liko tik keli mėnesiai.

„Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) supranta su kokiais ypatingais iššūkiais susiduria švietimo sektorius karantino metu, todėl universitetas siūlo ne tik pagalbą mokykloms, rengiantis ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu, tačiau ir organizuoja nemokamus nuotolinius kursus abiturientams“, – teigia VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir priduria, kad šie kursai skirti abiturientams, norintiems užtikrintai pasirengti valstybiniams egzaminams ir pasiruošti stojimui į universitetą.

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia abiturientus į lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, informatikos bei istorijos parengiamuosius kursus, kurie šiais metais vyks nuotoliniu būdu ir tęsis šešias savaites. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į konsultacijų metu abiturientų užduodamus klausimus.

Konsultacijų tvarkaraštis ir temos:

Konsultacijos abiturientams vyks penktadieniais bei šeštadieniais pagal grafiką. Į kiekvienos savaitės konsultacijas reikia užsiregistruoti atskirai.

SVARBU: Skirtingų dalykų konsultacijų laikai gali sutapti, todėl registruojantis į kelis dalykus svarbu atkreipti dėmesį, jog jie nesidubliuotų.

Registracija į balandžio 10-11 d. konsultacijas

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija yra būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje.

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis:

El. paštu: vdu@vdu.lt bei šiais telefono numeriais – 837 323206 ir +370 65547241

Taip pat VDU Menų fakultetas ir VDU Muzikos akademija kvies dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, stojantiems į Atlikimo menąNaujųjų medijų meną ir Muzikos produkciją. O VDU Karjeros centras kviečia dalyvauti nuotoliniu būdu teikiamose karjeros konsultacijose moksleiviams.

Konsultacijų grafikas:

Komentarai

Kamilė Lapinskaitė

Noreciau registruotis konsultacijai🙂 ir pasiruosti egzaminams puikiai.

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, Kamile, Sekite informaciją, kitos savaitės pradžioje bus paskelbta registracija į konsultacijas. Tikimės su Jumis pasimatyti kompiuterio ekrane!

Mingailė

Noriu pasiruošti egzaminams puikiai

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, Mingaile! Registracija bus paskelbta ryt, sekite informaciją :)

Audrius

Laba diena, ar jau yra paskelbta registracija kažkur?

Vytauto Didžiojo Universitetas

Sveiki, Audriau, registracija į balandžio 3-4 d. konsultacijas yra paskelbta. Nuorodą rasite šioje naujienoje aukščiau. Iki pasimatymo kompiuterio ekrane :)

Domantas

Sveiki,kada vel galima bus registruotis

Miglė

Sveiki, kada vėl bus galima registruotis?

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, Migle, visi konsultacijų srautai jau visiškai užpildyti. Netrukus paskelbsime registracijos anketą su papildomu kiekvieno dalyko konsultacijos laiku.

Elena

Sveiki ar kursai yra mokami? Jeigu taip tai kokia kaina?

Aušra Mikalauskaitė

Noriu registruotis ir pasiruošti gerai egzaminam

Lina

Ar bus papildomų laikų į lietuvių kalbą?

Kotryna

Norėčiau registruotis )

Ieva

Sveiki, ar dar bus galimybė registruotis?

Rasa

Gal galėtumėte pateikti konsultacijų medžiagą ar vaizdo įrašus kokioje nors aplinkoje, kad jie būtų prieinami ir nespėjusiems užsiregistruoti.