„Transform4Europe“ skelbia konkursą dėstytojams

257

„Transform4Europe“ Europos universitetų aljansas, kurio narys yra Vytauto Didžiojo universitetas, kviečia pasinaudoti neeiline galimybe būti pastebėtiems tarptautiniu mastu ir pelnyti vieną iš keturių finansinių prizų. Konkurse bus vertinamos gerosios mokymo(si) aukštojoje mokykloje praktikos šiose kategorijose:

  • 1 kategorija. Studentų verslumo mąstysenos auginimas.
  • 2 kategorija. Įtraukusis ugdymas.
  • 3 kategorija. Mokymas(sis) skaitmeninėje erdvėje.
  • 4 kategorija. Mokymo ir mokymosi internacionalizavimas.

Konkurse gali dalyvauti bet kurioje bakalauro, magistro ar doktorantūros studijų programoje dėstantys dėstytojai, jie dalyvio anketą kviečiami užpildyti iki 2022 07 31 d.

Šio konkurso tikslas yra identifikuoti, įvertinti ir pripažinti novatorišką mokymo praktiką aukštojo mokslo sektoriuje, suteikti galimybę ne tik dalytis ir keistis geriausiais pavyzdžiais, bet ir skatinti „Transform4Europe“ aljanso aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą.

Nugalėtojų laukia net keturi apdovanojimai po 2 500 € (neatskaičius mokesčių).

Paraiškas vertins mišri tarptautinė dėstytojų, socialinių partnerių ir studentų iš visų partnerių universitetų komisija.

Vertinimo kriterijus rasite čia, o daugiau informacijos apie procesą – čia.  Nugalėtojai bus apdovanoti per pirmąją „Transform4Europe“ tarptautinę konferenciją-hakatoną, kuri vyks 2022 m. spalio 24–27 d. Vytauto Didžiojo universitete, Kaune.

Kitas paraiškų teikimo etapas numatytas 2023 m.

Daugiau informacijos: transform4Europe@vdu.lt ir interneto svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus