Kviečiame teikti paraiškas dalyvauti „Transform4Europe“ konferencijoje

Maloniai kviečiame iki birželio 30 d. teikti paraiškas dalyvauti I tarptautinėje „Transform4Europe“ aljanso konferencijoje-hakatone Transform4Europe International Conference-Hackathon for the Innovative Teaching and Learning Methods in Higher Education (acronym: INNO-METHODS). 2022 m. spalio 24–27 d. Vytauto Didžiojo universitete vyksianti konferencija yra skirta inovatyvių mokymo ir mokymosi metodų aukštojoje mokykloje analizei.

Konferencijos tikslas yra ne tik dalintis jau esama ugdymo praktika, bet ir numatyti bei projektuoti galimus ateities sprendimus. Tam tikslui dalyviai bus kviečiami dalyvauti ir pirmajame hakatone, skirtame praktiniam novatoriškų metodų taikymui ir plėtrai aukštojo mokslo srityje. Šia konferencija siekiama skatinti idėjų mainus apie inovatyvius aukštojo mokslo mokymo ir mokymosi metodus, apjungiant visų „Transform4Europe“ aljanso partnerių pajėgumus.

Konferencijoje laukiamos paraiškos, orientuotos į mokymo ir mokymosi metodus, plėtojant studentų antreprenerystės gebėjimus, technologijomis grįstą mokymo ir mokymosi procesą, į metodikas, siekiant tvarumo aukštojo mokslo sektoriuje bei dėstytojų profesinių kompetencijų ugdymą.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti tiek teoretikai, tiek praktikai, pasirenkant priimtiniausią dalyvavimo formą:

• Žodinis pranešimas;
  • Stendinis pranešimas;
  • Mokymų organizavimas;
  • Dalyvavimas hakatone ir kt.

Norintieji dalyvauti konferencijoje, kviečiami iki birželio 30 d. užpildyti registracijos anketą ir pateikti anglų kalba santrauką (iki 400 žodžių).

Svarbios datos:

• Iki 2022-06-30 teikiamos paraiškos;
  • 2022-08-01 pranešimas apie galimybę dalyvauti konferencijoje;
  • 2022-09-15 programos paskelbimas.

Daugiau informacijos apie konferenciją galite rasti čia.

Konferencijos lankstinukas

Rodyti visus komentarus