Senato posėdis ir susitikimas su kandidatais į rektorius (tiesiogiai)

5866 2

Tiesioginė transliacija šiandien 14.10 val.

Rugsėjo 2 d., trečiadienį, 14 val., VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks atviras universiteto Senato posėdis, kuriame pretendentai į VDU rektoriaus pareigas susitiks su Senato nariais bei bendruomene. Posėdis bus tiesiogiai transliuojamas ir internetu.

Posėdžio metu pretendentai Senato nariams ir bendruomenei pristatys savo programas, vyks diskusija. Taip pat Senatas svarstys ir teiks siūlymus Tarybai dėl pretendentų tinkamumo eiti rektoriaus pareigas. Už savaitės, rugsėjo 10 dieną, vyks antrasis susitikimas – pretendentai susitiks su VDU Tarybos nariais ir universiteto bendruomene.

Rektoriaus rinkimuose, pasibaigus dokumentų priėmimo laikotarpiui, oficialiai patvirtinti trys kandidatai: profesorė Milda Ališauskienė, akademikas Juozas Augutis, daktaras Vytas Jankauskas. Pretendentus tvirtina iš Tarybos narių sudaryta komisija.

VDU rektoriaus rinkimai įvyks rugsėjo 15 dieną, antradienį, jiems skirto VDU Tarybos posėdžio metu. Universiteto bendruomenė ir kitos institucijos apie rinkimų rezultatus bus informuotos rugsėjo 16-ąją. Naujai išrinkto rektoriaus kadencijos pradžia – spalio 1 d.

Rektorius universitete renkamas penkerių metų kadencijai, vadovaujantis LR mokslo ir studijų įstatymu, VDU statutu ir VDU Tarybos patvirtinta rinkimų organizavimo tvarka.

Rugsėjo 2 d. VDU Senato posėdžio pradžioje taip pat bus įteikiamas asocijuoto emerito diplomas profesorei dr. Honoratai Danilčenko.

Rinkimų kalendorius

Daugiau informacijos

Komentarai

Vytautas

Beveik 30 organizacijų bendradarbiauja plėtojant STEAM centrus Lietuvoje. VDU turi daug resursų ir galimybių tiek Kaune, tiek Vilniuje ne tik bendradarbiauti, bet ir vykdyti STEAM veiklas. Kodėl to neplanuojama arba kodėl mes apie tai nieko nežinome?

Vajonė

Patiko akademiko jJ.Augučio programa.Tai dalykiška,apgalvota,į ateitį orientuota programa.Puiku,kad akademikas J.Augutis bendrauja su įvairiom asociacijom,konfederacijom.Gerai,kad skiriamas dėmesys mokslinimams tyrimams.Džiugu,kad J.Augutis telkia akademinę bendruomenę,puikiai bendrauja ir bendradarbiauja ir su studentais ir su dėstytojais,pozityvus žmonėms..Daug dėmesio skiriama studentų studijų kokybei.Paliesta socialiniai studentų klausimai Tai geriausiai prisistatęs pretendentas Rektoriaus vietai užimti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus