Konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius”

365

Lapkričio 30 d. – gruodžio 4 dienomis nuotoliniu būdu vyks kasmetinė VDU Psichologijos katedros organizuojama konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius – 11“, skirta 10-12 klasių mokiniams, mokytojams ir tėvams. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis internetu.

Konferencijos metu įvairių sričių psichologai su mokiniais, mokytojais ir tėvais dalinsis savo atliktų tyrimų rezultatais, įžvalgomis ir praktiniais patarimais. Visus susidomėjusius kviečiame dalyvauti konferencijoje ir su psichologija susipažinti iš arčiau!

Konferencija prasideda lapkričio 30 d. (pirmadienį) 16 val., o atidarymo dienos proga visi kviečiami susipažinti su mokslinių tyrimų rezultatais, su šokio/judesio terapija bei diskutuoti su režisieriumi Tadu Vidmantu apie psichikos sveikatą. Konferencija tęsiasi visą savaitę, todėl gruodžio 1–4 d. kviesime į kūrybines dirbtuves, kurių metu diskutuosime apie konkrečias temas bei ieškosime praktinių sprendimų. Iki susitikimų konferencijoje! Renginys nemokamas. Dalyviams elektroniniu paštu bus išsiųsti e. pažymėjimai.

Konferencijos programa

Daugiau informacijos – renginio „Facebook“ puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus