Baltic Summer University

Mūsų pasiryžimą organizuoti „Baltic Summer University“ įkvepia nuostabūs žmonės, kurie nusprendžia vasarą išvykti į užsienį ir mokytis naujų dalykų. Ir mes norime su jais susipažinti!

Negana to – tikime, jog esame visiškai pasiruošę pasiūlyti nepaprastą vasaros patirtį, tad žengiame į sceną ir prisistatome!

Taigi, kas tas Baltijos vasaros universitetas?

  • Kursai kuriuos dėsto puikiausi savo sričių specialistai
  • Turininga ir spalvinga programa, pilna paskaitų, praktinių veiklių, kelionių, vakarėlių, susitikimų su įdomiais žmonėmis ir dar daug visko – kai ką sugalvojame kartu su jumis jums jau atvykus!
  • Kultūrinės ir socialinės veiklos, pažintis su žmonėmis iš apytiksliai 30 šalių – galbūt čia sutiksite savo geriausią draugą iš kito pasaulio krašto?
  • Geriausias metas pamatyti Lietuvą – neįtikėtinai žalią, šiltą ir beveik be lietaus (o jei ir lis – visi žino, kad vasaros lietus yra pats geriausias)
  • Kursų vieta – Kaunas – Lietuvos širdis, kalvų, laiptų, gatvės meno, kultūros, modernistinės architektūros, krepšinio mylėtojų, įkvėpėjų, rutinos nekentėjų miestas.
  • Asmenukės prie Eifelio bokšto ar išradingosios nuotraukos su prilaikomu Pizos bokštu kelia žiovulį – Europa turi pasiūlyti tokią pritrenkiamą ir įspūdingą įvairovę nuostabiausių vietų – nuo Kryžių kalno iki Kuršių nerijos – plėskite savo pažinimo ribas!
  • Atsakinga koordinatorių komanda, padėsianti užtikrinti, kad ši vasara būtų vienas džiaugsmas: mes kelsime telefono ragelį ir naktį, rasime ir grąžinsim į saugų prieglobstį pasimetusiuosius (nors to dažnai neprireikia, bet ką gali žinoti), patarsim kuo tik galėsim ir dar šaltibarščiais pavaišinsime!

Jei ši programa Jums neskamba kaip nuostabus planas vasarai, nusipelnęs Jūsų dėmesio, tai pasiduodam, nežinom kas galėtų Jus sudominti. Parašykit mums ką įdomiau veiksit tuo metu.

O jei sudominom – tai prisijunkit prie mūsų jau šią vasarą!

Startuojam: 2020 m. liepos 13 dieną.

Kur: Kaune, Lietuvoje.

Ką veiksim: pasirinkite vieną iš 7 programų, pristatomų savo srities specialistų, leisimės į kultūrines ir socialines veiklas, džiaugsimės Lietuva, vasara ir naujomis, praturtinančiomis pažintimis.

Kilo klausimų? Mes čia kad Jums padėtume!